PlasmaMade Video

Pēc izstrādes vairāku gadu garumā PlasmaMade 2013. gadā nāca klajā ar revolucionāru filtra sistēmu, kas radīta īpaši virtuvēs izmantotajiem tvaika nosūcējiem.
Mūsu PlasmaMade Airfilter stiprināms uz jebkura nosūcēja, turklāt vairs nav nepieciešams āra gaisa izvads. Rezultātā tiek iegūts tiešs apkures un dzesēšanas izmaksu ietaupījums, jo gaiss vairs netiek izvadīts ārā, bet paliek jūsu mājoklī. To mēs dēvējam par „recirkulāciju”. Vēl viena priekšrocība ir tāda, ka tagad tvaika nosūcēju varat iekļaut arī sava mājokļa energoefektivitātes aprēķinā, kas savukārt nozīmē, ka tā enerģijas marķējums beidzot būs pilnībā precīzs.

PlasmaMade Airfilter atbrīvo ne tikai no ēdiena gatavošanas smakām, bet arī no jūsu mājoklī esošajiem ziedputekšņiem un baktērijām.
Lai to panāktu, PlasmaMade Airfilter izmanto 4 paņēmienus.
Vispirms tā ir plazma, kas O2 molekulas pārveido O3 molekulās un likvidē nevēlamo smaku daļiņas.
Otrkārt, elektrostatiskie ārējie serdeņi, kuros tiek veidoti joni, kas pēcāk virzās cauri sasmakušajam gaisam.
Treškārt, tie ir elektrostati ar stiklplasta kodoliem, kuri ļauj piesaistīt un uzglabāt rupjo piesārņojumu un taukus, bet pēcāk – ar iekšējā un ārējā tērauda režģī izvietoto elektrodu palīdzību lēnām atbrīvoties no šī piesārņojuma.
Visbeidzot, ārējais oglekļa serdenis attīra gaisu un likvidē jebkādas nogulsnes, ļaujot filtram pilnībā likvidēt gan rupjo, gan smalko piesārņojumu.

PlasmaMade Airfilter ir radīts, lai kalpotu 10-15 gadus, turklāt tas atbilst visstingrākajiem drošības standartiem. Citu sistēmu filtros parasti tiek pielietots tikai viens paņēmiens, tādēļ tie nav salīdzināmi ar mūsu revolucionāro PlasmaMade sistēmu.
Katru PlasmaMade Airfilter papildina autentiskuma sertifikāts, kuru jūs varat reģistrēt, tādējādi pārliecinoties, ka allaž saņemat viskvalitatīvāko pakalpojumu un tikai autentiskus produktus. Vairāk par PlasmaMade varat uzzināt kādā no daudzajiem tiešsaistē publicētajiem rakstiem un preses relīzēm. Tāpat mūsu YouTube kanālā esam publicējuši vairākus video.

Kopš 2017. gada PlasmaMade sortiments ir papildināts ar PlasmaMade Carbon sēriju. Šis filtrs ir izgatavots pēc tāda paša principa kā oriģinālais PlasmaMade Airfilter, taču galvenā atšķirība ir tāda, ka PlasmaMade Carbon Airfilter likvidē tikai ēdiena gatavošanas smakas.

Unikāla PlasmaMade Carbon gaisa filtra īpašība ir tā kalpošanas ilgums: 2-3 gadi, kas tiek sasniegts, pateicoties augsta oglekļa satura maisījumam, kuru esam izvēlējušies īpaši šim filtram.
Šie filtri ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tostarp melnā tērauda un ABS plastmasas.
Visi mūsu filtri piestiprināmi jebkuram virtuves tvaika nosūcējam, tādēļ PlasmaMade Carbon sērija piedāvā risinājumus, kas piemēroti katram budžetam.
Mūsu sistēma ir unikāla arī ar to, ka visi PlasmaMade produkti jebkurā laikā var tikt savstarpēji aizstāti, tādēļ mēs tos dēvējam par Plug & Play risinājumiem.

PlasmaMade iepazīstina ar PlasmaMade gaisa sensoru. Izmantojot šo gaisa sensoru, jums ir 24 stundas diennaktī ieskats jūsu mājas gaisa kvalitātē. PlasmaMade gaisa sensors ir izstrādāts un rūpīgi samontēts ar labākajiem komponentiem, kā arī samontēts Nīderlandē. Atbilstošā lietotne nodrošina, ka izmērītās vērtības var tieši nolasīt viedtālrunī vai planšetdatorā.
Šis gaisa sensors mēra mitrumu (RH), oglekļa dioksīdu (CO 2), TVOC un temperatūru (C), un pēc izvēles jūs varat pasūtīt makrodaļiņu moduli lietotnē. Izmantojot 4 standarta pamatvērtības, lietotne PlasmaMade sniedz jums ieskatu un padomus, kā jūs varat viegli sasniegt pareizo dzīves vidi. Pirmkārt, tas ir svarīgi jūsu veselībai, bet arī makam. PlasmaMade gaisa sensors vēro tevi visu diennakti, atstājot laiku citām lietām.

Mēs ceram, ka esat sniedzis īsu ieskatu mūsu filozofijā. Nākotnē PlasmaMade turpinās strādāt, lai uzlabotu filtrus jūsu veselībai un ēdiena gatavošanas ērtībai. Nākamā mūsu misija ir pilnībā novērst smalkos putekļus, kas izdalās gatavošanas laikā.

Mēs turpinām strādāt pie mūsu filozofijas: kapucei ar recirkulāciju var būt nepieciešams vairāk nekā 300 m3 / h, lai panāktu labu ieguvi.

Ko Jūs varat no mums sagaidīt

A
100% Dabīgs process

Šis process rezultātā sniedz 99.9% peļņu.

B
Augsta Veiktspēja

Nav nepieciešams mehānisks pirmfiltrs.

C
Mikroorganismi

Izfiltrē visas nevēlamās vielas.

D
Mūsdienīgs

PlasmaMade® gaisa filtrs atbilst jaunākajiem ES 2015.gada standartiem.

Sertifikācijas

TÜV Rheinland Nederland B.V. & CE sertificēts
The PlasmaMade® gaisa filtrs ir testēts saskaņā ar TÜV Rheinland Nederland B.V. & CE norādēm. Tas nozīmē uzticamību un drošību.

ISO 9001 sertificēts
PlasmaMade® gaisa filtrs ir samontēts saskaņā ar standartu ISO 9001.

Labākā cenas-snieguma attiecība
Visekonomiskākais plazmas gaisa filtrs savā klasē.

Kvalitātes garantija
Plasma Made gaisa filtram tiek piešķirta 5 gadu garantija.filter_ass

info_pm

info_pm

latviaestoniabelgiumaustriacanadamexicoswitzerlandhungaryhongkongBosniaCroatiaAustraliaLuxembourgEgyptMalaysiaSloveniaMacaunorwayfinlandswedishfrenchitalyportugalturkeyGermanSpaindutchchinaSouth AfricasingaporedanishusarussiapolandczechEnglish